środa, 14 marca 2018

UWAGA !!! DOTYCZY WYNIKÓW REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA


   W dniu 19.03.2018 r. od godz. 13.00 będą opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Publicznego nr 15 w Wiśle Wielkiej. Informacje będą dostępne w sekretariacie szkoły. Informacje nie będą udzielane telefonicznie oraz nie będą prezentowane na stronach internetowych szkoły i przedszkola ze względu na ochronę danych osobowych.
   Poniżej przedstawiamy odpowiedź na pytanie "Na czym będzie polegało udostępnienie „on – line” wyników rekrutacji?" (źródło dostępne tutaj).
    Jednym z etapów wprowadzania danych do systemu jest założenie przez rodzica hasła dostępowego. Hasło to w powiązaniu z peselem dziecka umożliwi w dniu ogłoszenia wyników zalogowanie się do systemu na stronie i sprawdzenie czy i gdzie dziecko zostało przyjęte. Logowanie umożliwi sprawdzenie wyników WYŁĄCZNIE dla własnego dziecka.
   Oprócz sprawdzania wyników „on – line” rodzic będzie mógł udać się osobiście do placówki i tam uzyskać informację o wyniku naboru (dotyczy szczególnie osób, które nie będą mieć możliwości złożenia wniosku za pośrednictwem Internetu).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz