poniedziałek, 19 marca 2018

TEATRZYK "PRZYGODY TECHNOLUDKA"


   19 marca 2018r w naszym przedszkolu oglądaliśmy program pt. „Przygody Technoludka” w wykonaniu aktorów z Agencji Artystycznej Arkadia z Krakowa.
   Akcja programu kręci się wokół zwariowanego na punkcie elektronicznych gadżetów Technoludka, który telefon, tablet i inne tego typu wynalazki przedkłada nad kontakty z ludźmi. Wystarczy jednak, że nasz bohater znajdzie się w nieznanym miejscu, zgubi drogę, a na dodatek w jego elektronicznych cudach rozładuje się bateria i … przepis na problem mamy gotowy. Szczęśliwie w tej beznadziejnej sytuacji na swojej drodze spotyka kogoś, kto z takich gadżetów nie korzysta – umie za to nawiązywać nić przyjaźni i stać go na bezinteresowną pomoc każdemu kto znajdzie się w potrzebie.
Wysłuchawszy paru pomocnych rad nasz Technoludek wyrusza w dalsza drogę, ale jest tak zaaferowany tym, że za chwilę znów naładuje baterie swoich elektro gadżetów i wreszcie będzie mógł z nich skorzystać że … przewraca się i łamie nogę. Tu dochodzimy do puenty programu – telefon jest też ważny  - bo można z niego na przykład zadzwonić po pomoc, ale najważniejszy w życiu jest drugi człowiek i żaden telefon komputer czy tablet go nie zastąpi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz