piątek, 19 stycznia 2018

BAL PRZEBIERAŃCÓWWSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
 JAK CO ROKU W KARNAWALE!

   Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, który dostarcza im wielu przeżyć i radości.
   W dniu 19.01.2018r. odbył się bal karnawałowy dla gr. I, gr. II i „0”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... aż nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
   W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli na salę gimnastyczną. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Bal prowadził pan wodzirej, który zachęcał wszystkich do tańca i zabawy  przygotowaną muzyką.  Dzieci świetnie się bawiły.


 
 
    Największy zachwyt wywarł popcorn, którym częstowały się dzieci. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.


 
   Kiedy czas zabawy dobiegł końca, każde dziecko dostało medal za najpiękniejszy strój. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz