czwartek, 1 czerwca 2017

DZIEŃ DZIECKA     Dziś swoje święto obchodziły wszystkie dzieci. My dla naszych przedszkolaków też przygotowaliśmy niespodziankę... Taki nasz mały Dzień Dziecka z Mundurem :) Dzięki uprzejmości Pana Piotra Pławeckiego mogliśmy odwiedzić w tym szczególnym dniu Ochotniczą Straż Pożarną w Wiśle Wielkiej.
     Dzieci dowiedziały się na czym polega praca strażaka, jak jest odpowiedzialna i trudna. Spore wrażenie jak zawsze wzbudziła u naszych przedszkolaków prezentacja sprzętu, którym na co dzień posługują się strażacy.  Chętni mogli przymierzać hełmy strażackie czy umundurowanie. Najbardziej jednak wyczekiwane przez wszystkich było nie tylko wejście do wozu strażackiego, do którego zresztą kolejka była niemała, ale przede wszystkim rozciąganie węża i uczestnictwo w "akcji gaszenia pożaru"- trzeba przyznać że przedszkolaki bardzo wczuły się w rolę dzielnych strażaków :)
     Z wdzięczności za poświęcony nam czas i miłe spotkanie przedszkolaki wręczyły na ręce Pana Piotra specjalnie przygotowane podziękowanie i laurkę. Okazało się jednak, że to nie koniec niespodzianek na dziś- Pan Piotr także miał dla wszystkich dzieci prezenty- i to jakie słodkie! Uśmiechów więc było dzisiaj sporo... 

Zapraszamy na fotorelację:


 


  A po powrocie do przedszkola kolejne prezenty...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz