piątek, 15 listopada 2013

PASOWANIE NA UCZNIA ZERÓWKI - Ob


     Dla dzieci z grupy "Ob" tym wyjątkowym dniem był ten dzisiejszy- dzień 15. listopada. To właśnie teraz każdy miał stać się prawdziwym "uczniem klasy O" ! 
   Swoje występy dzieci rozpoczęły przedstawiając krótką historyjkę "O dziewczynce, która nie chciała chodzić do przedszkola". Całość uświetniły piosenki i wiersze recytowane przez małych artystów.


   
     Przed oficjalnym już Pasowaniem na "Ucznia klasy O" dziewczynki i chłopcy musieli jeszcze udowodnić przybyłym rodzicom, że zasługują na miano "zerówkowicza". Nie było to wcale łatwe zadanie, ponieważ losowane pytania dotyczyły nie tylko znajomości kolorów, kształtów czy czynności samoobsługowych, ale także wiedzy na temat poznanych liter, informacji o rodzinie oraz miejscowości w której mieszkają...


     Po tym, jak każdy zasłużony zerówkowicz otrzymał miano "Ucznia klasy O" oraz dyplom i róg obfitości, przyszedł czas na Panią Asię, którą dzieci pasowały na "swoją wychowawczynię".
    
     Kiedy emocje już opadły, a trema związana z występem minęła, wszyscy z uśmiechem zasiedli do stołu, częstując się przygotowanymi specjalnie na tę okazję słodkościami...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz